Схемотехніка логіко-часових перетворювачів матричного типу

Логіко-часові перетворювачі матричного типу призначені для паралельної обробки (та введення/виведення) зображень (зсув, поворот, виділення центру, виділення контуру, фільтрація та ін.), виконання арифметичних операцій (матричне множення, додавання, віднімання), організація оптоелектронних блоків пам’яті та ін.

ЛЧПМТ обов’язково містять в собі двовимірну однорідну матрицю m*n комірок, яка слугує для зчитування або обробки або виведення інформації або суміщає всі ці функції, волоконно-оптичний інтерфейс, який може виконувати функції лише передавання інформації (інформаційна шина), а може виконувати сам деякі операції над даними (наприклад поворот зображення); та блок управління.

clip_image002

clip_image004

clip_image006

Функціональну матрицю виконують з квантронів, оскільки вони здатні суміщати в собі функції приймаючого елемента, елемента паняті, виконувати перетворення над сигналом та бути індикатором(відображати певним чином результат). На рис.1 зображено вострон – нероз’ємна лінія, яка містить приймальний та передавальний модулі та оптоволоконний тракт між ними. На рис.2 зображено волоконно-оптичний повертач зображення. На рис.3 – загальна структурна схема модуля для спец. перетворення зображення.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *